Yükleniyor...

ÇAKALLARLA DANS 3 SIFIR SIKINTI TİMUR ACAR’A ŞANS GETİRDİ!!!

Herkesin konuştuğu ünlü oyuncu Timur Acar, sinema, dizi ve reklam filmleriyle gönüllerde taht kurdu…

Ünlü oyuncu Timu Acar “Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı benim için özel bir proje, ve bana şans getirdiğine inanıyorum. Sinemadaki seyirci sayısı bizleri çok mutlu etti çok yüksek rakamlara ulaştı... Yoğun bir dönemdeyim, çok keyifli işler yapıyorum her şey çok güzel” dedi.

Filmin senaristi ve yönetmeni Murat Şeker, “Sıfır Sıkıntı... İsminden anlaşılacağı üzere toplum olarak fazlasıyla gergin olan gündemimize bir nefes olsun diye tasarladığımız yeni filmimizin adı. Çakallarla Dans serisinin 3. Filmi olan Sıfır Sıkıntı benim senaryo olarak üzerinde en çok çalıştığım film oldu. Senarist arkadaşım Ali Tanrıverdi ile birlikte gerçekten aylarca çalıştık senaryo üzerine. Devam filmi olmasının zorluklarını yenmek için sanki yeni bir film yazıyormuşçasına oluşturduk senaryoyu. Yeni karakterleri, sürprizleri ve aksiyonu bol bir senaryo oldu. Seyircinin de beğeneceğine inanıyorum. Kısacası eğlence devam ediyor, yani Çakallarla dans devam ediyor” dedi.

ÇAKALLAR’IN KARAKTER AFİŞLERİ HAZIR!!!

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF Pictures’ın yaptığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği “Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı” filminin 3. Serisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Sex And the City, King Kong, Shrek, Ocean's Thirteen gibi filmlerin tanıtım çalışmalarında yer alan Ali Doğramacı’nın hazırladığı 7 karakter afişi çok yakında sokakları süsleyecek. İşte afişlerimiz;

İSVİÇRE ÇAKISI CEYHUN YILMAZ !!!

CEYHUN YILMAZ, 'Bana göre her şey SIFIR SIKINTI!!!'

Çakallarla Dans, Çakallarla Dans 2 'Hastasıyız Dede' ve şimdi de serinin 3.sü 'Sıfır Sıkıntı'da her işi çözen adam Adem karakteriyle sinema severlerin karşısına çıkacak olan Ceyhun Yılmaz; 'Adım Adem, soyadım Mevzu. Ne yediğim, ne içtiğim bilinmeyen, her düşenin sarıldığı, çare aradığı tuhaf bir adamım. İsviçre çakısı gibiyim yani… Sıkıntıyla yanıma gelen Sıfır Sıkıntı ile yanımdan çıkar. Lafın kısası, bana göre her şey sıfır sıkıntı!!! '

TÜRKİYE'de İNTERNETTE HAFTANIN EN ÇOK İZLENEN VİDEOSU…

YouTube LİNKİNİ 1 MİLYON KİŞİYİ AŞKIN KİŞİ TIKLADI VE FİLMİN FRAGMANI REKORA GİTTİ.

Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı”nın fragmanı YouTube'da haftasonu 1 milyonu aşkın kişi tarafından tıklanırken, sosyal medya üzerinde de büyük etki yarattı…

5 Aralık’ta vizyona girecek olan filmin fragmanının gördüğü ilgiden son derece mutlu olduklarını söyleyen yönetmen Murat Şeker, “Fragmana gösterilen ilgi bizi çok mutlu etti. Hafta sonu gibi kısa bir sürede internet üzerinden 1 milyonu aşkın kişinin fragmanı izlemesi bize “Sıfır Sıkıntı” dedirtiyor. Heyecanımız gittikçe artıyor. Büyük bir merakla 5 Aralık’ı bekliyoruz”dedi.

DERYA BAYKAL VE DERYA ŞENSOY’UN SETTE YAŞANAN İSİM KRİZİNE, ÇÖZÜM YÖNETMENDEN GELDİ!

Murat Şeker, “Derya’lar karışınca çözümü “Küçük Derya”, “Büyük Derya” diye seslenmekte buldum. Anne – kız Derya’larla çalışmak inanılmaz eğlenceli ve keyifli oldu”. “Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı” filminin başrol kadın oyuncuları Derya Baykal ve kızı Derya Şensoy, gerçek hayattaki gibi filmde de anne-kızı canlandırıyorlar.

ÇAKALLARLA DANS 3 SIFIR SIKINTI GİŞEYE EL KOYDU!!!

İLK 3 GÜNDE 380 BİN KİŞİYE ULAŞAN FİLM BU YILIN EN İYİ AÇILIŞ YAPAN 4. FİLMİ OLDU…

SİNEMANIN 100. YILINDA, 100. FİLM ÇAKALLARLA DANS 3 “SIFIR SIKINTI” YÜZLERİ GÜLDÜRDÜ…

İLK 3 GÜNDE 380 BİN KİŞİ TARAFINDAN İZLENDİ.

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF Pictures’ın yaptığı, senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği Çakallarla Dans 3 “Sıfır Sıkıntı” sinemanın 100.yılında 100.film olarak vizyona girdi ve ilk 3 günde 380 bin kişi tarafından izlendi.
Çakallarla Dans 3 Sıfır Sıkıntı filminin yönetmeni Murat Şeker, “Sinemanın 100. Yılına 100. Film olarak denk gelmemiz oldukça anlamlı bizim için. Böyle anlamlı bir hafta da izleyicinin göstermiş olduğu ilgiye çok teşekkür ediyoruz… Nice filmlerle daha Türk Sineması’na hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

BÜLENT SERTTAŞ'IN FİLM SETİNDE SCOOTER MACERASI…

"Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı" sinema filminin çekimlerinde çok eğlenen Bülent Serttaş’ın scooter macerası herkesi kahkahaya boğdu…
Deli Recep karakteriyle bir mafya babasını canlandıran Bülent Serttaş, çekim aralarında sette bulunan scootera binip, çocuklar gibi eğlenirken, "Bulunduğum her ortamın tadını çıkarabiliyorum. Çekimler boyunca sert bir karakteri oynamama karşın çekim aralarında bütün ekip arkadaşlarımla çok eğlendik. Hayatımda scootera ilk kez bindim ve çocuklar gibi eğlendim" dedi.

“SIFIR SIKINTI” FİLMİNİN AFİŞİNİ FANLARI SEÇTİ!!!

2001-2008 yılları arasında Los Angles'ta, Children of Men, Sex And the City, King Kong, Valkyrie, Shrek, The Kingdom, Ocean's Thirteen gibi filmlerin tanıtım çalışmalarında yer alan Ali Doğramacı, ilk iki serinin ardından çekimleri devam eden Çakallarla Dans’ın üçüncü filmi “Sıfır Sıkıntı” için birbirinden farklı afiş çalışmaları hazırladı.

Yapımcılığını Sugarworkz & TAFF’ın yaptığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği Çakallarla Dans “Sıfır Sıkıntı” filminin Facebook sayfasında fanlarının beğenisine sunulan afişlerinin tasarımını yapan Ali Doğramacı, "Afişleri alternatifli olarak hazırlarken, fanların filmin önceki serilerinde neleri en çok beğendiğini, neleri eleştirdiğini ve nerelerde takıldığını önemseyerek çalıştım. Sosyal medya üzerinden filmin fanlarının en beğeneceği afiş ile filmin tanıtılacak olması beni heyecanlandırıyor.” dedi.

Fanların oylaması ile kazanan afişimiz belli oldu...

ESKİ DOSTLAR ŞEVKET ÇORUH & İLKER AYRIK TAM GAZ DEVAM!!!

ÇAKALLARLA DANS SIFIR SIKINTI’NIN 2 ESKİMEYEN DOSTU HALI SAHANIN TOZUNU ATTIRDI…

ŞEVKET ÇORUH, “Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden bu yana süren bir dostluğumuz var… Çakallarla Dans sinema filmlerinin 3 serisinde de birlikte oynadık. Kamera karşısında birlikte oynamaktan hiç sıkılmayacağım ve her seferinde daha daha çok keyif aldığım bir dostum İlker…”

İLKER AYRIK, “Çakallarla Dans’ın 3. Serisinde de yine ayrılmaz 4’lü bir aradayız. Her biri çok değerli oyuncu arkadaşlarımla çalışmanın keyfi çok güzel ama Şevket abi benim için çok ayrı, bugün oyuncu olmama vesile olan kişidir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi sınavına girmemi Şevket abi sağladı o yüzden benim için çok değerli bir abimdir, karşılıklı oynamanın heyecanı ise çok farklı”…